Tworzenie Stron Internetowych – Galeria


Projekty stron www, które poczyniłem bazując na CMS WordPress. Niektóre z nich modyfikowałem inne stworzyłem od początku do końca.

Strony Internetowe są narzędziami.

Realizują one jakieś określone dla nich cele. Mimo, że mogą pozornie wyglądać podobnie, będą różniły się w szczegółach. Działa to również w drugą stronę. Strony www wyglądające skrajnie odmiennie mogą być do siebie bardzo podobne pod względem funkcjonalności. Dlatego też chciałbym ci przedstawić kilka różnych projektów.

Każda z tych stron powstawała w nieco innym celu i inne zadania przewidział dla niej właściciel. Poniżej krótkie opisy ich funkcjonalności wraz z linkami do nich samych.

Dla wszystkich wymienionych CMS WordPress stanowi bazę, punkt wyjścia do dalszych prac. Prezentowane strony różnią się jedne od drugich funkcją jaką pełnią więc bardzo dobrze pokazują uniwersalność CMS WordPress.

Projekty stron www

Ostatnie realizacje stron internetowych:


 

Jak widzisz WordPress jest bardzo plastycznym tworzywem z którego możesz wymodelować stronę dokładnie taka jaką chcesz mieć nie nadwyrężając zbytnio budżetu. Oczywiście wiele specjalistycznych dodatków jest dostępna tylko w wersjach płatnych ale taka sytuacje ma miejsce z nimi również w stosunku do innych CMS-ów.

Jeżeli chcesz, mogę dla ciebie przygotować wstępny projekt Twojej strony. Jeżeli przypadnie ci do gustu, mogę go potem zrealizować.

Zadzwoń, napisz lub wypełnij ankietę na podstawie której przygotuję projekt.