Kilka nowych realizacji stron www


Strony Internetowe Nowe Realizacje

W ostatnich miesiącach nie miałem czasu uzupełniać swojego portfolio zrealizowanych projektów.

Sporo się w tym czasie działo ale zaangażowanie w projekty klientów (różne) uniemożliwiły mi opublikowanie jakiejkolwiek wzmianki o zrealizowanych stronach www.

Dziś naprawiam ten błąd. Wszak dobrze jest gdy na stronie firmowej znajdują się w miarę aktualne informacje:)

Otóż w najbliższym czasie zostaną oddane do użytku dwie następujące strony internetowe:

Pierwsza jest sklepem ale takim dość niekonwencjonalnym. Sklep ten nie sprzedaje produktów lecz usługi.

Serwis z Animacjami Wideo

Introkreator.pl (bo o nim mowa), to serwis, gdzie można zamówić animacje wideo.

W swej ofercie na chwilę obecną ma ponad 200 gotowych animacji, w tym scenek rodzajowych, które za stosunkowo niewygórowaną cenę można wzbogacić we własny logotyp, grafikę i tekst.

Można też oczywiście zamówić dłuższą produkcję składającą się z kilku animacji i wykorzystywać ją na Facebooku jako np. film w tle lub clip wideo dodawany do własnych reklam (tak na marginesie dodam, że wykorzystanie filmów w reklamach na FB w dość znacznym stopniu redukuje koszty reklamy zwiększając jednocześnie jej zasięgi).

Introkreator jest już w pełni funkcjonalny i działa. Wymaga jeszcze jednak kilku modyfikacji oraz otagowania produktów. Został już jednak „spięty” z Google i niniejsza wzmianka ma dać mu link 🙂

Strona Studio Fitness

balans fitness ostrzeszówPodobna sytuacja ma miejsce w przypadku strony balans-fitness.pl.

Jest to strona stworzona na potrzeby studia fitness, a jej sercem z założenia jest moduł umożliwiający rezerwacje terminów na zajęciach.

Moduł dość rozbudowany, choć powiązany z jedną lokalizacją (jedna sala treningowa). Gdy Balans Fitness Ostrzeszów rozwinie swoje skrzydła na dobre i zwiększy ilość sal treningowych, wtedy bez najmniejszego problemu będą mogli dodać do kalendarza rezerwacji salę nr 2, 3 itp.

Strona jest praktycznie ukończona (ma uruchomioną już pełną funkcjonalność). Zostało jeszcze do zrobienia kilka modyfikacji, lepsza optymalizacja (nastąpi to w przeciągu kilku dni) i powinno być ok.