Kategoria Galeria

Galeria stron internetowych.

Galeria ostatnich projektów – przejdź do galerii.

 

Poniżej kilka wybranych projektów opisanych nieco dokładniej:

Realizacje stron internetowych (wybrane)

Przedstawione realizacje stron www pokazują elastyczność Systemu Zarządzania Treścią CMS WordPress. Może on być wykorzystywany zarówno do tworzenia stron internetowych dla firm, jak i do budowania dużych serwisów informacyjnych. Jego zaletą jest modułowość, a to znaczy, że stronę możemy w dowolnej chwili zamienić na np. sklep internetowy bez konieczności tworzenia go od podstaw.

Różne projekty.

W galerii stron www znajdują się realizacje różnych projektów. Każdy z nich różni się od innych swoją funkcjonalnością. Każdy powstał w innym celu i jego właściciel wiąże z nim inne nadzieje.

Zobacz jak wyglądają proste strony firmowe, serwisy informacyjne i oczywiście blogi, od których zresztą możemy zacząć jeśli chcemy określić najpopularniejsze zastosowanie dla CMS WordPress.

Łatwość obsługi.

Zaletą tego skryptu jest na pewno łatwość jego obsługi, dzięki której ludzie nawet kiepsko zorientowani w kwestiach technicznych mogą sobie poradzić z zarządzaniem stronami zbudowanymi w oparciu o CS WordPress, jeśli tylko zechcą się nauczyć kilku rzeczy…